Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Miasta Czarnków
Bip - Strona główna

Dane podstawowe »

Miasto

Burmistrz

Raporty o stanie gminy

Rada Miasta Czarnków

Urząd Miasta

eUrząd

Prawo

Rejestr umów »

Zamówienia publiczne

Przetargi - nieruchomości miejskie

Ogłoszenia

Ogłoszenia w jednostkach »

Nabór na wolne stanowiska urzędnicze »

Nabór na stanowiska urzędnicze w jednostkach »

Finanse i mienie

Podatki i opłaty

Jednostki Organizacyjne

Organizacje pozarządowe

Petycje

Ponowne wykorzystywanie »

Nieodpłatna pomoc prawna »

Sprawy mieszkaniowe

Oświata

Stypendia

Ochrona środowiska

Zagospodarowanie przestrzenne

Oświadczenia majątkowe »

Wybory i spisy powszechne

Ławnicy »

walidacja css walidacja html
Strona główna » Organizacje pozarządowe » Konsultacje

Organizacje pozarządowe: Konsultacje

Ogłoszenie wyników konsultacji projektu uchwały "w sprawie Rocznego Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 r."

Zarządzenie  nr 214/2020 Burmistrza Miasta Czarnków z dnia16 września 2020 r. w sprawie ogłoszenia konsultacji projektu uchwały "w sprawie Rocznego Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 r."

Ogłoszenie wyników konsultacji  projektu uchwały "w sprawie warunków i trybu finansowania zadania własnego polegającego na tworzeniu warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu"

Zarządzenie  nr 211/2020 Burmistrza Miasta Czarnków z dnia 4 sierpnia 2020 r. w sprawie ogłoszenia konsultacji projektu  uchwały „w sprawie warunków i trybu finansowania  zadania własnego polegającego na tworzeniu warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu"

Ogłoszenie wyników konsultacji projektu "Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020."

Zarządzenie  nr 115/2019 Burmistrza Miasta Czarnków z dnia 4 listopada 2019 r. w sprawie ogłoszenia konsultacji projektu "Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020".

Ogłoszenie wyników konsultacji projektu "Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019."

Zarządzenie  nr 408/2018 Burmistrza Miasta Czarnków z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie ogłoszenia przeprowadzenia konsultacji projektu "Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019".

w sprawie ogłoszenia przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018"

Ogłoszenie wyników konsultacji projektu "Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017."

Ogłoszenie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017”

Zarządzenie nr 220/2016 Burmistrza Miasta Czarnków z dnia 24 października 2016 r.w sprawie ogłoszenia przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017”.

 

 

wstecz